Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Co dělat, když najdete zvíře

 


Pokud naleznete zvířátko je nejlépe zavolat Městskou policii. Ti zvíře převezmou nebo odchytí a dovezou k nám do útulku. S MP Vsetín máme velice dobrou spolupráci. Pokud jde o odchyt pejskú, zveřejňují fotografie na svých facebookových stránkách a my poté sdílíme.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

S.O.S

(Tereza Pomklova , 18. 7. 2017 19:59)

Prosím o pomoc.Zemřel nám člen rodiny a zůstala nám kočka s dvěma koťatky.Je možnost umístění k Vám? Přivezli bychom krmení na nějakou dobu.Děkuji za odpovědi. POMKLOVA TEREZA.

Azyl pro 4 kotatka a jejich maminku

(Schwedova Erika, 25. 5. 2017 18:56)

Dobry den, chtela bych Vas pozadat o azyl pro 4 mala kotatka, 2mesicni kocicky a jejich maminku. Ja si je nechat nemuzu, uz mam jednoho kocoura a vic kocicek mi pronajimatel nepovoluje...Uz sem zadost kdo by se jich ujal sdilela kde se dalo, bohuzel bezuspesne.. Byla bych nucena je ponechat venku napospas osudu :( Budu vdecna za jakoukoliv odpoved. S pozdravem Sćhwedova ERika

nález tří koček

(Pavel novák, 19. 10. 2015 11:42)

Nalezl jsem tři hezké kočičky při procházce lesem a už se mě nepustily. Byly velmi hladové a ztrápené. Tak jse je za někoilik posledních dnů vykrmil. Nemohu si je však nechat. LZE JE U VÁS UMÍSTIT A ZA JAKÝCH PODMÍNEK.
Děkuji za pomoc.

 

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA